![Çıracoğlu ailesi ortaokul yaptıracak](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/12/ciracioglu-3.jpg)
Hayırsever iş insanı Veli Murat Çıracıoğlu’nun desteğiyle Sinanpaşa ilçesi Akören beldesinde inşa edilecek olan 6 derslikli ortaokul binası için Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı başkanlığında Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan’ın katılımıyla taraflar arasında protokol imzalandı.
![Çıracoğlu ailesi ortaokul yaptıracak](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/12/ciracioglu-4.jpg)
Hayırseverlerin desteği ile birçok yatırımın hızla şehre kazandırıldığına değinen Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, “Eğitimden sağlığa ihtiyaç duyduğumuz her alanda mutlaka bir hayırseverimizin desteğini alıyoruz. Bu durum bizleri hem mutlu ediyor hem de gururlandırıyor. Afyonkarahisar hayırda yarışan bir şehir” dedi.
![Çıracoğlu ailesi ortaokul yaptıracak](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/12/ciracioglu-2.jpg)
Memlekete hizmet etmek adına üzerlerine düşen her görevi yerine getirmeye çalıştıklarını belirten hayırsever iş insanı Veli Murat Çıracıoğlu ise “Çıracıoğlu ailesi olarak ata topraklarımızda böylesi bir esere katkı sunmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyoruz” dedi.
![Çıracoğlu ailesi ortaokul yaptıracak](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/12/ciracioglu-1.jpg)