DEVA ve İYİ Parti heyetleri istişare etti

DEVA ve İYİ Parti heyetleri istişare etti

Demokrasi ve Atılım Partisi İl Başkanı Kadir Daylık, İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nu ziyaret ederek gündemdeki konuları istişare etti

 

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Daylık ve beraberindekiler İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nu partide ziyaret etti. Ziyarette İYİ Partililer’de hazır bulundu.
DEVA Partisi İl Başkanı Kadir Daylık ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, ülke gündemi konuşuldu. Terör örgütü PKK tarafından katledilen şehitlerimizin üzüntüsünü derinden hissetkilerini belirten Kadir Daylık ve Muhammet Mısırlıoğlu, iktidarın böylesi olayların yaşanmaması için gerekli tedbirleri almak zorunda olduğu görüşünde birleşti. Ziyaret sırasında çeşitli konularda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
>> Ş. Cüneyt BURSALIOĞLU’nun Haberi

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi