DP ve DEVA İl Başkanları istişare etti

DP ve DEVA İl Başkanları istişare etti

DEVA Partisi İl Başkanı Kadir Daylık, muhalefet olarak Afyonkarahisar’a güzel hizmetler yapılması için projeler sunmak istediklerini söyledi. DP İl Başkanı Hikmet Bülbül de DP olarak en kısa sürede güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçilmesini istediklerini belirtti
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Daylık ve beraberindeki partililer Demokrat Parti (DP) Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmet Bülbül ve DP’lileri partide ziyaret etti.
“MUHALEFETİN HEDEFİ PROJELER ÜRETMEK”
Mübarek üç ayların hayırlara vesile olmasını dileyen DEVA Partisi İl Başkanı Kadir Daylık, DP İl Başkanı Hikmet Bülbül ve partililere iade-i ziyarette bulunduklarını kaydetti. Daylık, “DP İl Başkanı Sayın Hikmet Bülbül ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Biz DEVA Partisi il yönetimi olarak bizi kabul ettiğiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah Afyon’da güzel işlerin, güzel projelerin hayata geçirilmesi için ekibimizle birlikte muhalefet olarak projeler sunarak hizmet etmeyi Cenab-ı Allah hepimize nasip etsin.” dedi.
“SİYASET DEMOKRATİK YARINLAR İÇİN YAPILIYOR”
DP İl Başkanı Hikmet Bülbül, DEVA Partisi İl Başkanı Kadir Daylık ve partililerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. DEVA Partisi İl yönetimine yaptıkları hayırlı olsun ziyaretinde partisinin Genel Başkanı Gültekin Uysal’a yönelik övgü dolu sözlerinin kendilerini ayrı mutlu ettiğini aktaran Bülbül, “İlimizin yetiştirdiği Demokrat Partimizin çok değerli Genel Başkanı Gültekin Uysal hakkında bizleri çok duygulandıran sözleriniz için şahsım ve heyetim adına, Afyon adına sizlere teşekkürlerimi arz ediyorum. İçerisinde bulunduğumuz üç ayların hayırlara vesile olmasını diliyorum. Rabbim birbirimize sarılabileceğimiz demokrasinin kurum ve kurallarıyla işleyeceği, hukuk ve adaletle insanların yarınlarından endişe etmeyecekleri, torunlarımızın geleceğini düşünerek bizde ilimizde siyaset yapmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.
“DP GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEME GEÇİLMESİNİ İSTİYOR”
Türkiye’nin ve Afyonkarahisar’ın meseleleri olduğundan söz eden Bülbül, “Ülkemizin can alıcı meseleleri var. İlimizin meseleleri var. Bizler bu meselelere duyarlılığımızı kamuoyu ile paylaşmak isteriz. Virüs salgının ülkemizden bir an önce uzaklaşmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Terörün olmadığı insanların kucaklaştığı bir ülke istiyoruz. DP olarak güçlendirilmiş parlamenter sisteme bir an önce geçilmesini istiyoruz. Bir kişinin keyfi sisteminden uzaklaşarak, insanların özgürce düşüncelerini ifade edebildikleri, yarınlarına özgürce bakabildikleri bir ülke istiyoruz.” şeklinde konuştu. Ziyarette DEVA Partisi’nden; Hasan Er, Ercan Ekşi, Kerem Konuralp, Hüseyin Kalaycı, Hasan Çatal, Alper Kocatürk, Abdullah Soygul yer aldı. DP İl Başkanı Hikmet Bülbül’ün yanı sıra DP’den de; İl Başkan Yardımcısı Mehmet Argadal, MKK Üyesi Zafer Çakır, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Acar, İscehisar DP İlçe Başkanı Yıldırım Mercan, DP Gençlik Kolları Başkanı Enes Önder, hazır bulundu. Burcu AYDIN’ın Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi