Erenler’de güzel şeyler oluyor

Erenler’de güzel şeyler oluyor

Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları Erenler Polis Merkezi’nde görevli polislere moral ziyaretinde bulundu. Gazeteciler daha sonra TDV Kitap Kahve’de incelemeler yaparak Vali Yardımcısı Mehmet Keklik’ten bilgiler aldılar. Hem Karakol hem de Kitap Kahve projelerinin bölgeye huzur getirdiğini belirten basın mensupları, çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ettiler
Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Sezer Küçükkurt ile yönetim kurulu üyeleri; Mehmet Emin Güzbey, İsmail Akar, Hakan Dilek, Ömer Elçi ve yazar Ahmet Tunca Erenler Polis Merkezi Amirliği’nde görev yapan polislere moral ziyareti yaparak küçük bir ikramda bulundu. Daha sonra AGC yönetim kurulu üyeleri Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Kitap Kahve’de incelemelerde bulundu. Gazetecileri TDV incelemesinde Vali Yardımcısı Mehmet Keklik yalnız bırakmadı.
ERENLER POLİSİNE MORAL ZİYARETİ
AGC yönetim kurulu üyeleri Erenler bölgesinde görev yapan polislere çikolata ikramında bulundu. Daha sonra Erenler Polis Merkezi Amiri AGC yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bölgede duyulan ihtiyaç üzerine 2020 yılının Kasım ayı itibariyle polis merkezinin kurulduğunu belirten Polis Merkezi Amiri, “2020 yılı Kasım ayı itibariyle Sayın Valimiz ve Emniyet Müdürümüzün talimatları ile faaliyetlerimizi Erenler Polis Merkezi Amirliği olarak yürütüyoruz.” dedi. Erenler Polis Merkezi çalışanlarına başarılar dileyen AGC Başkanı Sezer Küçükkurt, “Gerçekten Erenler bölgesinde bir polis merkezine ihtiyaç vardı. Polis Merkezinin faaliyetleriyle asayiş ve huzur ortamı sağlandı. Bizler basın camiası olarak çalışmalarınızda başarılar dilemek için bir moral ziyareti yapmak istedik. Tekrar görevinizde başarılar diliyoruz. Allah kazasız etsin inşallah.” dedi.
“ERENLER’DE ASAYİŞ VE HUZUR ORTAMI İÇİN ÇABA GÖSTERİLİYOR”
AGC yönetim kurulu üyeleri TDV’de (Türkiye Diyanet Vakfı) incelemelerde bulundu. Vali Yardımcısı Mehmet Keklik gazetecilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ziyaret sonrası incelemeleri değerlendiren AGC Başkanı Sezer Küçükkurt şöyle konuştu: “AGC yönetim kurulu üyeleri ve meslektaşlarımızla beraber bugün Erenler bölgesinde ziyaretlerde bulunduk. Kamu görevlilerine bilgi vermeden onlardan habersiz olarak yaptığımız bu ziyaretlerde gördük ki, burada yapılan çalışmaların gerçekten Afyonkarahisar için önem taşıyan ve sağlıkla işleyen bir yapıdadır. İlk önce yapılan asayiş denetlemelerine yerinde arkadaşlarımızla birlikte ziyaretlerde bulunarak polis arkadaşlarımıza hayırlı görevler diledik. Aynı zamanda ağız tadı ikramında bulunduk. Sonrasında Erenler Polis Merkezi Amirliğine geçerek çalışmaları yerinde gördük. Erenler bölgesinde büyük aşama kaydedildiğini, bölgede huzur ve asayişi devamlı kılmak adına önemli çabalar gösterildiğini gözlemledik.”
“AGC VE BASIN CAMİASI ÜZERİNE DÜŞENİ YAPACAK”
Sezer Küçükkurt, Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) bünyesinde Afyonkarahisar Valiliği’nin büyük katkılarıyla oluşturulan kitap kafeye AGC yönetim kurulu üyeleri ve medya çalışanlarıyla geldiklerini hatırlattı. Küçükkurt sözlerine şöyle devam etti: “TDV Kitap Kahve’de incelemelerde bulunup buranın işleyişi hakkında görevli arkadaşlarımızdan ve Sayın Vali Yardımcımız Mehmet Keklik’ten bilgiler aldık. Erenler bölgesi ve üniversite gençliğimiz için büyük bir açığın kapatıldığını önemli hizmetlerin yapıldığını gördük. Sayın Valimizin öncülğünde gerçekleşen bu çalışmalar nediniyle Vali Yardımcımız Sayın Mehmet Keklik beyefendinin nezdindebu başarılı çalışmaların devamını diliyoruz. Çalışmalara katkı sunan tüm kamu görevlilerimize teşekkür ediyoruz.Burada Afyonkarahisar’a özgü şehri tanıtacak kitaplardan oluşacak bir stand açılması ve yerel gazetelerimizin burada günlük olarak bulunmasını kararlaştırdık. Üniversite gençliğine Afyonkarahisar’ın daha iyi tanıtılması için bizde basın camiası olarak üzerimize düşenleri yerine getirmeye çalışacağız. TDV Kitap Kahve’nin Afyonkarahisar ve üniversite gençliği için önemli hizmetler vereceğine inanıyoruz.” Ş. Cüneyt BURSALIOĞLU’nun Haberinin devamı gazeteniz Kocatepe’de… #mehmetkeklik, #kitapkahve, #erenler, #afyonkarahisar, #afyon

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi