Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Futsalın Gençleri Dereceye Girdi

Afyonkarahisar’da Okul Sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen Genç Erkekler Futsal müsabakaları, Tınaztepe Spor Salonunda büyük bir heyecana sahne oldu

Afyonkarahisar'da Okul Sporları faaliyetleri

 

Turnuvada zirveye Özel Yavuzoğlu Anadolu Lisesi çıktı. Kamil Miras Anadolu Lisesi ikinci, Ali Çağlar Anadolu Lisesi ise üçüncü olarak turnuvayı tamamlarken, Spor Lisesi ise dördüncü sırada yer aldı.

Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, Okul Sporları Şube Müdürü Adil Kamberoğlu ve okul müdürleri tarafından takdim edildi.

İl Müdürü Kasapoğlu, gençlerin spora olan ilgisi ve yeteneğinin kendilerini her geçen gün daha da mutlu ettiğini ifade ederek, “Okul Sporları faaliyetleri kapsamında düzenlediğimiz Genç Erkekler Futsal müsabakalarında da bunu bir kez daha gördük. Son derece çekişmeli ve heyecanlı geçen müsabakalarda tüm takımlarımızı tebrik ediyorum. Sporun birleştirici gücünü bir kez daha burada gördük. Gençlerimiz spor yaparken hem eğleniyor hem de disiplinli bir şekilde hayatlarını sürdürüyorlar. Biz de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Ayrıca Okul Sporları Futsal Gençler Grup müsabakaları 22-26 Mart tarihleri arasında Afyonkarahisar’da düzenlenecek.

Futsalın Gençleri Dereceye Girdi