Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Gaziler kahramanlıklarıyla yaşayan abidelerdir”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 19 Eylül Gaziler günü nedeniyle yayınladığı mesajında, “Büyük bir aşk ve iman ile her zaman cepheye koşan şanlı gazilerimiz gönlümüzün en müstesna yerinde yer aldığı gibi bizlere fedakârlığı ve kahramanlığı gösteren yaşayan abidelerdir.” dedi.

“Gaziler kahramanlıklarıyla yaşayan abidelerdir”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya,  19 Eylül Gaziler günü münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak, Gaziler Gününü kutladı.

“ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN HER ZAMAN YAYINDAYIZ”

Tarih boyunca Türk toplumunun bağımsızlığını korumak, varlığını ilelebet daim kılmak maksadıyla kahramanlık destanları yazdığını ifade eden Milletvekili Özkaya, “Yüzyıllar boyunca milletimizin kahramanlığının kaynağı, bayrak, vatan, din ve millet olmuş, bu uğurda şehitlik ve gazilik ile şereflenmiştir. Büyük bir aşk ve iman ile her zaman cepheye koşan şanlı gazilerimiz gönlümüzün en müstesna yerinde yer aldığı gibi bizlere fedakârlığı ve kahramanlığı gösteren yaşayan abidelerdir. Gazilerimiz her zaman bizim başımızın üstünde yerleri vardır, onların sorunlarını, sıkıntılarını ve dertlerini kendi derdimiz olarak gördüğümüzü ifade ederek, her zaman yanlarında olduğumuzun bilinmesini özellikle belirtmek istiyorum.  1921 yılında Gazi Mustafa Kemal’e Gazi ünvanı verilmesi ile kutlanılmaya başlanılan Gaziler Günü’nde, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Şehitlerimiz başta olmak üzere, ebediyete irtihal eden tüm gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm Şehitlerimiz ve Gazilerimizin ailelerine saygılarımı sunuyorum” dedi