Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Gazilerimiz ülkemizin medarı iftiharıdır”

İl Emniyet Müdürü Mahmut Ay, vatanın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü uğruna gözünü bile kırpmadan canlarını feda etmekten çekinmeyen cesaretin timsali kahraman gazilerin, milletin gururu, ülkenin medarı iftiharı olduklarını belirtti.

“Gazilerimiz ülkemizin medarı iftiharıdır”

Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Mahmut Ay, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) tarafından, 19 Eylül 1921 yılında Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’e mareşal rütbesi ve gazilik unvanının verildiği günün yıldönümü olan 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutlamanın büyük coşkusunun yaşandığını belirtti.
İl Emniyet Müdürü Mahmut Ay, 19 Eylül Gaziler Günü mesajında şu ifadelere yer verdi: “Aziz vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü uğruna gözünü bile kırpmadan canlarını feda etmekten çekinmeyen cesaretin timsali kahraman gazilerimiz, milletimizin gururu, ülkemizin medarı iftiharıdır. Şanlı tarihi büyük zaferlerle dolu vatanımız, bizlere şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetidir. Bizler de bu emanete sahip çıkacak, aziz vatanımızı muasır medeniyetler seviyesinin üzerine taşımak için mücadele etmeyi sürdüreceğiz. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, hayatta olan, gazilik mertebesi ile şereflenmiş gazilerimize de ailesi ve sevdikleri ile birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu ömürler diliyorum.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Afyonkarahisar’da bugün hangi eczaneler nöbetçi
Sıradaki Haber Afyonkarahisar’da bugün hangi eczaneler nöbetçi