Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Gelir Gelmez Müfettiş Denetimi İsteyecek Ve Her Yıl Yaptıracağız”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, seçimi kazanması halinde göreve gelir gelmez Belediye’ye müfettiş denetimi isteyeceğini duyurdu. Uluçay “Her yıl düzenli olacak şekilde Belediye’ye müfettiş denetimi yaptıracağız.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, göreve gelir gelmez belediye için müfettiş denetimi isteyeceklerini belirtti.

Başkan Adayı Uluçay yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Göreve geldiğimiz ilk gün ilk işimiz müfettiş denetimi istemek olacaktır. Sadece geldiğimiz gün değil, her yıl da düzenli olarak denetim talebinde bulunacağız. Görev süremiz bittiğinde de aynı talebi isteyecek ve denetim yaptıracağız. Biz, tüy bitmedik yetimin hakkının kimseye geçmesini istemeyiz. Bu yüzden vatandaşlarımızın gönlü ferah olsun, aklı da şüphe kalmasın isterim. Vatandaşlarımızın CİMER benzeri şikâyet ve talepleri doğrudan Belediye Başkanına ulaştırabilecekleri bir sistem oluşturacağım. Afyonkarahisar Belediyesi, Afyonkarahisar halkınındır. Sizlerin vergileri ile kurulmuş ve size hizmet etmesi gereken bir idari sistem. Bu yüzden hiçbir detayı göz ardı edemeyiz. Belediye hepimizin. Vatandaştan kopuk belediye düşünülemez.”