Tınaztepe Spor Salonunda yapılan müsabakalarda derece almak için çaba gösteren takımları geride bırakan Afyon Gençlik SK şampiyonluğa ulaşan ekip oldu. Anka SK ikinciliği, Kartal SK ise üçüncülüğü elde etti. Dereceye giren sporculara kupaları Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen verdi.
Kasapoğlu, “Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleriyle Afyonkarahisar’da sporun her alanında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda düzenlenen Genç Kızlar Voleybol Kulüp müsabakaları da ilimizde voleybolun gelişmesine önemli katkılar sağladı. Bu müsabakalarda mücadele eden tüm sporcularımızı tebrik ediyorum.” dedi.