Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Genç Liderler çocukları sevindirmeye devam ediyor

Girişimci Genç Liderler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ile gönüllü ekibi gençlerle ve çocuklarla etkinliklerine devam ediyor. Dernek bu hafta gerçekleştirdiği iki etkinlikle bu kez çocukların gönüllerini fethetti.

Genç Liderler çocukları sevindirmeye devam ediyor

2023-2024 Eğitim-Öğretim hayatının başlaması ile Kışlacık İlkokulu ve Ortaokulu’nda “Genç Lider İle Okula Merhaba” etkinliğini gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Üyeleri ve gönüllü ekibi ile birlikte gerçekleştirilen etkinlikte okul duvarlarını daha eğlenceli hale getirirken yüz boyama ve çeşitli oyunlar ile öğrencilerle keyifli bir gün geçirmesini sağladı. Yaklaşık 5 saat boyunca çocuklarla vakit geçiren gençler günün sonunda çocuklar ile fotoğraf çektirdi.

AKARÇAY’DA ÇOCUKLAR OYUNCAKLARI İLE BULUŞTU

Dernek aynı hafta Akarçay Kültür Parkı’nda Yönetim Kurulu Üyeleri ve gönüllü ekibi Afyonkarahisar’daki çocuklarla buluştu. Ellerindeki oyuncak hediyeleriyle Akarçay ve çevresinde yürüyen ekip üyeleri oyuncak dağıtımı sonrasında çocuklar ile birlikte oyunlar oynadı.

Etkinlikler hakkında konuşan Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Behlül Beşen, “Gençlerin enerjisini çocuklara, çocukların enerjisini ise gençlere sağlıyoruz. Bu sayede hem gençler olarak kendimizi hem de çocukları mutlu ediyoruz. Günün yorgunluğunu, çocukların teknolojiden uzak eski günlerdeki gibi çocukluğunu yaşadığı günleri tekrar canlandırarak atıyoruz. 9 yıldır dernek olarak toplamda ise 13 yıldır sahadayız. Bundan sonra da gençlerimiz için, geleceğimiz için sahada olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lise müdürlerine proje anlatıldı
Sıradaki Haber Lise müdürlerine proje anlatıldı