Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Gerçekleştirdiğimiz Vaatleri, Vaat Etmeye Başlamışlar”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Sinanpaşa ve Sandıklı ilçelerinde yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerde bulundu. Muhalefeti eleştiren Milletvekili Arslan, “Gerçekleştirdiğimiz vaatleri, vaat etmeye başlamışlar.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Sinanpaşa ve memleketi Sandıklı ilçelerinde temaslarda bulundu Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışına katılan Arslan, pazar esnafını ziyaret etti.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:Partimizin kurulduğu topraklar elbette yatırımların en iyisine en güzeline layıktır. O yüzden bütün ilçelerimiz AK Parti Belediyeciliği‘ne talip ve inşallah 60’ta 60 yaparak yeniden 5 yıllık hizmet yolculuğunu sürdürme derdindeyiz. Birileri çıkıp bizim getirdiğimiz doğalgaz üzerinden vaatlerde bulunarak, bizim gerçekleştirdiğimiz vaatleri vaat ve hayal etmeye başlamış. Biz her daim şunu söylüyoruz; Bizim icraatlarımıza onların hayalleri dahi yetişemez. Onlar sadece konuşur, hizmeti de biz yaparız.”

“Gerçekleştirdiğimiz Vaatleri, Vaat Etmeye Başlamışlar”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti