Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Halk Ekmek Büfeleri Hizmete Girdi

Afyonkarahisar Belediyesi Halk Ekmek büfeleri hizmete girdi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, ilk etapta 9 adreste hizmete giren büfe sayısının vatandaşlardan gelecek talep doğrultusunda artırılacağını söyledi.

Halk Ekmek Büfeleri Hizmete Girdi

Afyonkarahisar Belediyesi Halk Ekmeğin büfe satış noktaları hizmete alındı. Şehrin çeşitli noktalarında 9 ayrı lokasyon da kurulan büfeler ile vatandaşların halk ekmeğe erişimi kolaylaştırıldı.

Halk Ekmek Büfeleri Hizmete Girdi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“250 GR EKMEK İSE 5 TL’DEN SATIŞA SUNULUYOR”

Konu ile ilgili Afyonkarahisar Belediyesinden yapılan açıklamada, “Hemşehrilerimizin temel ihtiyaçlarına destek olabilmek amacıyla hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Halk Ekmek Fabrikamız hem ekonomik hem de kaliteli ekmek hizmeti veriyor. Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Halk Ekmek Fabrikamızda üretilen ekmekler yine Halk Ekmek Büfeleri ile vatandaşlara ulaştırılıyor. Halk Ekmek Fabrikası önü, Yeşil Cami, İmaret Cami, Anıt Kafe, Devrane Kafe, Ataköy Migros Kavşağı, Aşağı Ambaryolu, NO 03, Zafer 03 lokasyonlarında 9 farklı adreste kurulan büfelerde 15 çeşit ekmek satışı yapılıyor. Afyonkarahisar’ın tescilli lezzeti ekşi mayalı patatesli Afyon ekmeğinin de satışı yapılan büfelerde 250 gr ekmek ise 5 TL’den satışa sunuluyor. Başkanımız Mehmet Zeybek’in vizyon yatırımı Halk Ekmek Fabrikasında el değmeden üretilen hijyenik ve ekonomik ekmekler sosyal tesislerimizden de temin edilebiliyor.” denildi.

 

Halk Ekmek Büfelerini vatandaşların hizmetine sunan Afyonkarahisar Belediyesi, sağlıklı ve yüksek gramajlı ekmekleri, kar payı gözetmeden uygun fiyatlarla vatandaşlarla buluşturmaya devam edeceğini bildirdi.