Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İGM Üyeleri 23 Nisan Çocuk Bayramını Kutladı

İGM’de temsil edilen tüm siyasi partilerin temsilcileri ortak yayımladıkları mesajla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladılar

İGM’de temsil edilen tüm

Afyonkarahisar İl Genel Meclisinde (İGM) temsil edilen tüm siyasi partilerin temsilcilerinin ortak olarak imzaladığı “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” kutlama mesajı yayımlandı. Ortak metinde; İGM Başkanı Mehmet Siper, AK Parti Grup Başkan Vekili Av. Ömer Dayı, MHP Grup Başkan Vekili Ahmet Zeki Ertürk, CHP Grup Başkan Vekili Nihat Çalışkan ve İYİ Parti Grup Başkan Vekili Mevlüt Türk’ün imzası bulunuyor.

Ortak metinde şu ifadeler kullanıldı: “TBMM’nin 104’ncü kuruluş yıl dönümünü ve tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, Afyonkarahisar İGM Üyeleri olarak ortak bir coşkuyla kutlamanın sevincini ve heyecanını yaşıyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisi; egemenliğin kayıtsız şartsız millete emanet edildiğinin, vatanın bir karış toprağından bile asla ödün verilmeyeceğinin ve bağımsızlık uğruna yapılan tüm fedakârlıkların timsalidir. Geleceğimizi emanet ettiğimiz sevgili çocuklarımız ise milletimizin kalbi, vicdanı ve daha güçlü yarınları için yegâne mevcudiyetidir. 23 Nisan, bu ülkede her çocuğun üzerine doğar doğmaz iliştirilmiş ve oradan asla alınamayacak bir bağımsızlık hediyesidir.  Bizlerin en büyük dileği, sizlerin başarılarının ve mutluluğunun daim olmasıdır. Bizler inanıyoruz ki; hayatta bir çocuğun gülümsemesinden daha büyük bir mutluluk, bir çocuğun kalbinden daha geniş bir unvan yoktur. Bizler; Afyonkarahisar İGM Üyeleri olarak TBMM’nin kuruluşunun 104. yıl dönümünde; çocuklarımıza daha yakışır bir gelecek inşa etmek; onlara daha huzurlu ve daha güçlü yarınları emanet etmek için çalışıyor, çabalıyoruz. TBMM’nin kuruluşunun 104. yıl dönümü vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, millî irademizin temsili ‘Gazi Meclisimizi’ var eden, bugünlere taşıyan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyor; geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz.”