İGM Üyeleri Büyükkalecik Beldesi’nde incelemelerde bulundular

İGM Üyeleri Büyükkalecik Beldesi’nde incelemelerde bulundular

İGM Başkanı Burhanettin Çoban ve beraberindekiler Büyükkalecik Belediye Başkanı Abdullah Çelik’i ziyaret ederek, belde de incelemelerde bulundular

 

İl Genel Meclisi (İGM) heyeti Büyükkalecik Beldesini ziyaret etti. İGM Başkanı Burhanettin Çoban, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy, İGM Üyeleri Ferda Özaydın Ertürk, Ali Karkı, Nurettin Birliktir, Mustafa Yılmazarslan ve İl Özel İdare birim müdürleri, ilk olarak Büyükkalecik Belediye Başkanı Abdullah Çelik’i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Başkan Çelik, belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
BARİYER İÇİN DESTEK İSTEDİ
Büyükkalecik-Afyonkarahisar yolunda bulunan Kışlacık Köprüsünün İl Özel İdaresi tarafından genişletilmesinden dolayı İGM Başkanı Burhanettin Çoban’a teşekkür eden Başkan Çelik, yeni yapılan köprünün kenarlarına bariyer yapılması konusunda destek istedi.
Başkan Çelik, “İGM Başkanımız Burhanettin Çoban Beye Büyükkalecik-Afyonkarahisar yolunda bulunan Kışlacık Köprüsünün genişletilmesiyle ilgili talebimizi iletmiştik. Bu isteğimizin ardından köprümüz hızlı bir şekilde İl Özel İdaresi tarafından genişletilmek suretiyle yeniden yapıldı. Şimdi ise bu köprünün kenarlarına bariyer yapılması ve beldemizin yol üzerinde bulunan tehlikeli virajlarının yer aldığı kısma alternatif yeni bir yol yapılması konusunda taleplerimizi de ilettik. Yerinde yaptığımız incelemeler sonucunda mutabık kaldık. İGM Başkanı Burhanettin Çoban’a ve ekibine gerek şahsım gerekse belde halkım adına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.
Başkan Çoban ve İGM üyeleri belde de yapılması planlanan diğer projeleride yerinde incelediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi