Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İki elin sesi var çocuk orkestrasından muhteşem konser

Tepebaşı Belediyesi 16. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu çerçevesinde Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası Eskişehirlilere muhteşem bir akşam yaşattı.

İki elin sesi var çocuk orkestrasından muhteşem konser

Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl 16.’sı düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu dahilinde düzenlenen etkinlikler hız kesmeden sürüyor.
Bu çerçevede Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda gerçekleştirilen programda Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası sahne aldı. Orkestra şefliğini Simay Pala’nın üstlendiği konserde çocuklar, birbirinden güzel eserleri başarı ile seslendirdi. Orkestra, programı izleyen Eskişehirlilerden tam not aldı.
Sempozyum çerçevesinde 8 Eylül’de Volkan İmançer, 9 Eylül’de Mithat Körler, 10 Eylül’de Cafer-Derya Nazlıbaş, 13 Eylül’de Gece Tarifesi ve 17 Eylül’de Ali Altay Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda Eskişehirliler ile buluşacak. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de tüm Eskişehir sakinlerini sempozyum etkinlikleri ve konser programlarına davet etti.