Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“İnşallah Zafer Bayraklarımıza Yenisini Daha Ekleyeceğiz”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, 31 Mart yerel seçiminden zaferle çıkmak istediklerini belirtti. Menteş, “İnşallah zafer bayraklarımıza bir yenisini daha eklemeyi hedefliyoruz. Bu yüzden bizler hükümetimizin yaptığı yatırımları hayallerini, hedeflerini dikkatle takip eden Türk Milletinin kararının da bu yönde olacağını biliyor inanıyoruz” dedi.

AK Parti İl Başkanı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Afyonkarahisar programı kapsamında Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyarette; AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven ve Dr. Hasan Arslan, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Av. Burhanettin Çoban, AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, eşi Leyla Uluçay, İl Başkanı Hüseyin Menteş, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldılar.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade etti. Başkan Menteş, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Öncelikle nazik ziyaretleriniz dolayısıyla teşekkür ediyorum. Afyonkarahisar’ın bir evladının bakan olması bizim için büyük bir şans, Rabbim yolunuzu bahtınızı açık eylesin. Memleketimize ülkemize hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin. Sosyal hizmetler konusunda zaten çok iyi bir noktada olan Afyonkarahisar’ımız sizin desteğinizle daha da iyi hizmetler ve kazanımlar elde edecektir. Bakanlığımızın destekleriyle şehrimizi daha da ileriye taşımak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. 31 Mart yerel seçimleri için Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Ceylan Uluçay beyefendi ile gece gündüz demeden sahalarda çalışıyor projelerimizi programlarımızı anlatıyoruz. Şehrimiz için gerçekleştirmek istediğimiz hayallerimizi anlatıyoruz. Elele birlik ve beraberlik içerisinde kültürümüzün bir parçası olan istişare ile çalışıyoruz. İnşallah zafer bayraklarımıza bir yenisini daha eklemeyi hedefliyoruz. Bu yüzden bizler hükumetimizin yaptığı yatırımları hayallerini hedeflerini dikkatle takip eden Türk milletinin kararının da bu yönde olacağını biliyor inanıyoruz. Rabbim Hüseyin Başkanımızı ve partimizi çıktığı yolda mahcup etmesin.”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti