İsce’de parola şampiyonluk

İsce’de parola şampiyonluk

Süper Amatör Ligi şampiyon tamamlayan İscehisarspor 2020-2021 sezonunda mücadele edeceği Bölgesel
Amatör Ligi’nden de şampiyonluk parolası ile yola çıkacak

 

Türkiye Futbol Federasyonu’na, Bölgesel Amatör Lige (BAL) katılım için başvurusunu son gün gerçekleştiren İscehisarspor, 3. Lig’e yükselmek için hedef koydu. İscehisarspor Kulüp Başkanı Erdem Mercan lige katılım payını yatırarak TFF’ye gerekli evrakları gönderdiklerini bildirdi. Mercan, “Kadro yapılanması için çalışmalarımız devam ediyor. Bundan sonraki süreçte de gerekli tüm şartları sağlayarak federasyonumuzun alacağı kararı bekleyeceğiz. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de yanımızda olarak her türlü desteği sağlayan İscehisar Belediye Başkanımız Ahmet Şahin’e teşekkür ediyorum” dedi.
İscehisar’ı BAL’da temsil edecek olan İscehisarspor’un şampiyonluğa en büyük adayı olduğunu ifade eden İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, “Hedefimiz 3. Lig. BAL’ı şampiyon tamamlayarak profesyonel liglerde mücadele etmek istiyoruz. Bu anlamda takımımıza her türlü desteği sağlayacağız” diye konuştu. >> Ş. Cüneyt BURSALIOĞLU’nun Haberi

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi