“İscehisar’a yapılacak tüm  projelerin destekçisi olacağız”

“İscehisar’a yapılacak tüm projelerin destekçisi olacağız”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, kısa bir süre önce AK Parti’ye katılan İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

 

Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki’yi İscehisar’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını kaydeden, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, ilçe de devam eden, tamamlanan ve planlanan projelerle ilgili detaylı bir sunum yaptı. Hedeflerini anlatan Başkan Şahin, çalışmalarının devam ettiğini belirterek, gayelerinin gelecek nesillere daha iyi ve yaşanabilir bir İscehisar bırakmak olduğunu söyledi.
“İSCEHİSAR DÜNYA’DA
MERMERİN BAŞKENTİ”
“Mermer deyince akla Dünya Mermer Başkenti İscehisar gelmektedir.” diyen Şahin, “İscehisar’da irili ufaklı 870 firmada yıllık 3 milyon ton mermer üretilerek, dünyanın 120 ülkesine yılda 300 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirilmektedir. İscehisar mermerin yanı sıra, termal, Türkiye’de ilk kez ilçemizde yerli imkanlarla üretilen “DEVE” kaya kamyonu, Avşar Maden Suyu ile ülke ekonomisine oldukça yüksek katma değer sağlayarak vergi rekortmenleri çıkaran bir ilçe haline gelmiştir.” ifadelerini kullandı.
Şahin, mermer sektörünün sorunlarıyla ilgili de Özhaseki’den destek istedi.
“TÜM PROJELERİN
DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ise, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın grup toplantısında rozet takmasıyla AK Parti ailemize katılan Belediye Başkanımız Ahmet Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İscehisar İlçemizde yapılacak çalışmalar üzerine verimli bir görüşme gerçekleştirdik. AK Belediyecilik anlayışıyla İscehisar İlçemize güzel hizmetler kazandırılacak tüm projelerin destekçisi olacağız.” şeklinde konuştu.
Ziyarette Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, İGM Başkanı Av. Burhanettin Çoban, AK Parti Afyonkarahisar İl yönetimi, AK Parti İscehisar İlçe Başkanı Metin Balaban, İl Genel Meclis Üyeleri Murat Dikmen, Mesut Çelen, AK Parti İscehisar İlçe yönetimi ve ilçe protokolü hazır bulundu. >> Ş. Cüneyt BURSALIOĞLU’nun Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi