İscehisar’ın yolları yeniden inşa edilecek

İscehisar’ın yolları yeniden inşa edilecek

İscehisar Belediyesi ile Afyonkarahisar İl Özel İdaresi arasında imzalanan 10.000 m2’lik sıcak asfalt protokolü kapsamında ilçedeki sıcak asfalt çalışmalarına kurban kesilip dua edilerek başlandı

 

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, “İl Özel İdaresi ile imzalamış olduğumuz protokol ile ilçemiz genelinde 10.000 m2 sıcak asfalt çalışması yaparak yollarımızı yeniden inşa edeceğiz. Çalışmalarımıza Yeni Devlet Hastanesi yolundan start verdik. Daha modern ve yaşanılabilir bir İscehisar için çalışmalarımız devam edecek. İscehisarımız herşeyin en iyisine, en güzeline layık. Protokolün imzalanmasında emeği geçen Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek’e, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban’a, İl Özel İdare Genel Sekreteri Murat Toy’a, İl Özel İdaresi Yol Müdürü Faik Karakoç’a, İl Genel Meclis Üyelerimize, belediye meclis üyelerimize, belediyemiz personeline ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.
Asfalt atma törenine İlçe Kaymakamı Uğur Kapar, Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İl Genel Meclis Üyesi Murat Dikmen, İl Özel İdaresi Yol Müdürü Faik Karakoç, Demokrat Parti İscehisar İlçe Başkanı Yıldırım Mercan ve Belediye Meclis üyeleri katıldı.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi