• TARİH: 28.02.2021
İYİ Parti, istişare turunda

İYİ Parti, istişare turunda

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, siyasi partilere istişare ziyaretlerinde bulundu

 

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki heyetin ilk durağı Demokrat Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmet Bülbül oldu. Demokrat Parti’ye iade-i ziyarette bulunan heyet, ülkenin son günlerde yaşadığı ekonomi sıkıntılardan bahsetti. Demokrat Parti İl Başkanı Hikmet Bülbül ise, ziyaretten memnuniyet duyduğunu, milletin menfaati ve yararları doğrultusunda birlikte hareket edileceğini vurguladı.
Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Adnan Şener’e SP İl Binası’nda iade-i ziyaret bulunan İYİ Parti İl Başkanı Mısırlıoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, burada da ülke gündemini değerlendirdiler. SP İl Başkanı Adnan Şenel, ziyaretten dolayı heyete teşekkür etti.
İYİ Parti heyetinin üçüncü durağı ise yeni kurulan Gelecek Partisi oldu. Gelecek Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Niyazi Ertaş’ı makamında ziyaret eden İYİ Parti’li heyet yeni kurulan Gelecek Partisi’ne hayırlı olsun dileklerinde bulundular. >> Ş. Cüneyt BURSALIOĞLU’nun Haberi

 

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi