İYİ Parti, şehrin sorunlarını DEVA ile istişare etti

İYİ Parti, şehrin sorunlarını DEVA ile istişare etti

İYİ Parti İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu, DEVA Partisi İl Başkanı Kadir Daylık’ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu

 

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu, Demokrasi ve Atalım Partisi (DEVA) AFyonkarahisar İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyarette İYİ Parti İl Yönetimi, Meclis Üyeleri ve Gençlik Kolları ile DEVA Partisi İl Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.
Ziyarette konuşan İYİ Parti İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu, “Ülkemiz derin bir kriz içindedir. Bu krizi küçük gören, kutuplaştırıcı siyaset anlayışının temel prensip olarak ülke menfaatine olmadığı aşikardır. İlimizin ortak problemlerini istişare ile çözeceğimizi düşünüyoruz.” dedi. Mısırlıoğlu, Afyonkarahisar’daki Kentsel Dönüşüm konusunda Afyonkarahisar Belediyesi’nin sorumluluktan kaçtığını, hak sahiplerinin mağduriyet yaşamaması gerektiğini belirtti.
DEVA Partisi İl Başkanı Kadir Daylık ise ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. Daylık, liyakata önem verilmesi gerektiğini, son günlerde siyasetçi ve gazetecilere yönelik saldırıların faillerinin adalete teslim edilmesi gerektiğini kaydetti. >> Burak AYDIN’ın Haberi

 

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi