Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kadın çiftçiler için bilgi yarışması düzenlendi

Gediz Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarında Kadın Çiftçiler Bilgi Yarışması düzenlendi.Fuarının ikinci gününde düzenlenen Kadın Çiftçiler Bilgi Yarışmasına Altıntaş, Aslanapa, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Pazarlar, Simav, Tavşanlı ilçelerinden kadın çiftçiler katıldı. Kütahya İl Tarım Müdürü Orhan Özçalık, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Gediz Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarında düzenlenen Kadın Çiftçiler Bilgi […]

Kadın çiftçiler için bilgi yarışması düzenlendi

Gediz Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarında Kadın Çiftçiler Bilgi Yarışması düzenlendi.Fuarının ikinci gününde düzenlenen Kadın Çiftçiler Bilgi Yarışmasına Altıntaş, Aslanapa, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Pazarlar, Simav, Tavşanlı ilçelerinden kadın çiftçiler katıldı.
Kütahya İl Tarım Müdürü Orhan Özçalık, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Gediz Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarında düzenlenen Kadın Çiftçiler Bilgi Yarışmasında sorulan 25 soru sonunda, Altıntaş, Aslanapa ve Domaniç ilçelerimiz finale kalmıştır. Soruları en çok cevaplayarak birinci olan Aslanapa ilçemizden katılan kadın çiftçimiz olmuştur. İkinciliği Domaniç ve üçüncülüğü Altıntaş ilçelerimizden katılım sağlayan kadın çiftçilerimiz elde ettiler. İlçelerimizden yarışmaya katılan tüm yarışmacılarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Okulların güvenliği ve  öğrencilerin gelişimi istişare edildi
Sıradaki Haber Okulların güvenliği ve öğrencilerin gelişimi istişare edildi