Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından Işıklar Beldesi Mimar Sinan Camisi Kur’an Kursu ve Çıkrık Kasabası Kur’an Kursu’nda 59 kadın kursiyere yönelik eğitim verildi. Eğitim çalışmasında kursiyerlere ‘İklim Değişikliği, Tarım, Güvenilir Gıda’ konusunda eğitim verilerek, bilinçli çiftçilik anlatıldı.
Kadınlara İklim Değişikliği Ve Gıda Güvenliği Anlatıldı
Afyonkarahisar Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından kentteki kadınlara iklim değişikliği, tarım, güvenilir gıda konularında eğitim verildi.
![Kadınlara İklim Değişikliği Ve Gıda Güvenliği Anlatıldı Afyonkarahisar Tarım ve Orman](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/03/Kadinlara-Iklim-Degisikligi-Ve-Gida-Guvenligi-Anlatildi-kopya-1100x650.jpg)