Karabilen ayak bileğinden ameliyat oldu

Karabilen ayak bileğinden ameliyat oldu

Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı’nın HDI Sigorta Afyon Belediyespor’da kiralık olan oyuncusu İsmail Karabilen ayak bileğindeki kırık nedeniyle ameliyat oldu

 

İNG Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden HDI Sigorta Afyon Belediyespor, sezon başında Fenerbahçe Beko’dan İsmail Karabilen’i kiralamıştı. Afyon Belediye ile yaptığı antrenman sırasında ayak bileğinden sakatlanan İsmail Karabilen, İstanbul’a giderek Fenerbahçe’nin doktorları tarafından kontrol edildi. Sağ ayak bileğinde kırık tespit edilen Karabilen özel bir hastanede ameliyat oldu.
Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, “Antrenman sırasında gelişen ayak bileği burkulması sonrası Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Kerem Ülkü tarafından yapılan muayenede, Karabilen’in “Sağ ayak bileğinde kırık ve bağ yaralanması” tespit edildi. Genç Basketbolcu, 24 Şubat Çarşamba günü (bugün) Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde ameliyat edildi. Başarılı geçen ameliyat sonrasında açıklama yapan Doç. Dr. Kerem Ülkü, sporcunun sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti. Basketbolcunun en kısa süre içinde parkelere dönmesi bekleniyor.” ifadelerine yer verildi.
>> Mustafa ERTÜRK’ün Haberi

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi