Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kasapoğlu, AKÜ’de Seminer Verdi

Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Cem Kasapoğlu, Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Doç. Dr. Murat Tekbaş ve Öğretim Görevlisi Hüseyin Tutumlu katılımıyla gerçekleşen programda AKÜ öğrencilerine “Yerel Yönetimlerde Güncel Gelişmeler” konusunda seminer verildi

Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı

Afyonkarahisar Belediyesi Belediye Başkan yardımcısı Cem Kasapoğlu tarafından Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Afyon Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü Yerel Yönetimler programı öğrencilerine yerel yönetimler konusunda seminer verildi.

Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Cem Kasapoğlu tarafından yapılan sunumda öğrencilere Türk İdare Tarihi ve Yerel Yönetimlerin gelişimi ve güncel durumu hakkında eğitim verildi. Öğretim Görevlisi Hüseyin Tutumlu tarafından düzenlenen Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Cem Kasapoğlu ve Bölüm Başkanı Doç. Dr. Murat Tekbaş, Doç. Dr. Hicri Yavuz, MYO Md. Yrd. Öğretim Görevlisi Besim Maden, Öğretim görevlisi Yılmaz Soytekin ve Öğretim Görevlisi Sinem Öztürk’ün katılımıyla gerçekleşen program öğrencilerin yerel yönetimler mevzuatı ve Afyonkarahisar’la ilgili soru-cevap bölümüyle sona erdi.

Program sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Cem Kasapoğlu, “Belediye Atlası-Belediyeci’nin Yol Haritası” isimli kitabını iki öğrenciye hediye etti.