Kasapoğlu, antrenörler ile birlikte ilçe ilçe dolaştıklarını, Afyonkarahisar’ı spor noktasında zirveye taşıyacaklarını belirterek açıklamalarda bulundu. Kasapoğlu, gençlerin sporla buluşması ve yeteneklerinin keşfedilmesi, şehrin spor potansiyelinin artırılmasında önemli bir adım attıklarını ifade etti.
Sandıklı Spor Salonunda gerçekleşen buluşmada genç yeteneklerin gösterdiği performanslar spor yöneticileri tarafından yakından takip edildi. Etkinlik, genç sporcular arasında dostluk ve dayanışma ortamının oluşturulmasına da katkı sağladı.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Kasapoğlu, gençlerin spora teşvik edilmesinin yanı sıra, şehirdeki spor altyapısının güçlendirilmesi için çalışmaların devam edeceğini belirtti. Kasapoğlu, antrenörlere gençlerin her zaman yanında olduğu için teşekkür etti.