Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kaymakam Kılıçtürk, Öğrencilerle Biraraya Geldi

İscehisar Kaymakamı Özlem Kılıçtürk, Seydiler Ortaokulu ve İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilerle buluştu.

Kaymakam Kılıçtürk, Öğrencilerle Biraraya Geldi

Öğrencilerin yakın ilgisinden memnun olan Kaymakam Özlem Kılıçtürk, tüm sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.
İscehisar Kaymakamı Özlem Kılıçtürk, İlçeye bağlı Seydiler Belediyesindeki Seydiler Ortaokulunu ve Seydiler İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilerle biraraya geldi. Ziyarette; Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir, İscehisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koçak, Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammed Arısoy, İscehisar Karakol Komutanı Arif Zengin, Seydiler Ortaokulu Müdürü Fikret Altıntaş ve İlkokul Müdürü Şeyma Berna Irgın eşlik etti.

Kaymakam Kılıçtürk, Öğrencilerle Biraraya Geldi
İscehisar Kaymakamı Özlem Kılıçtürk, ilk olarak Seydiler Ortaokulu’nu ziyaret etti. Çiçeklerle karşılanan Kaymakam Kılıçtürk’e öğrenciler tarafından mini bir folklor gösterisi sunuldu. Seydiler Okulu Spor Kulübü tarafından Kaymakam Kılıçtürk’e isminin de yazılı olduğu bir forma hediye edildi. Ziyaret sırasında öğrencilerin gösterdiği yakın ilgi Kaymakam Kılıçtürk’ü memnun etti. Kılıçtürk, öğrencilere yönelik olarak eğitim ve başarı konularında öğütler verdi. Öğrencilerin hayallerini ve hedeflerini dinleyerek, onlara gelecekleri konusunda destek olma sözü veren Kılıçtürk, tüm sınıfları gezerek öğrencilerle birebir sohbetler gerçekleştirdi. Seydiler İlkokulu öğrencileriyle biraraya gelen Kılıçtürk, okul yöneticilerine başarılı çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

Kaymakam Kılıçtürk, Öğrencilerle Biraraya Geldi