Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Kent protokolü birlik ve beraberlik içinde çalışıyor”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, kent protokol üyelerinin birlik ve beraberlik içinde çalıştığını kaydederek, bununda hizmet noktasında olumlu yansımalarının olduğunu ifade etti.

“Kent protokolü birlik ve beraberlik içinde çalışıyor”

26-30 Ağustos Büyük Taarruz ve Afyonkarahisar’ın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü kutlama etkinlikleri yoğun bir şekilde devam ederken, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Afyonkarahisar Milletvekilleri Hasan Arslan, Mehmet Taytak, Hakan Şeref Olgun, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Numan Yöner, askerî erkân ve il protokolünü misafir etti.

Zeybek Başkan, Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş, Murat Öner, Benol Kaplan ve Barış Dal il protokolü heyetini belediye binasının önünde karşıladı. Afyonkarahisar’ın Büyük Taarruzdaki önemi ve Zafer Haftası kutlama etkinlikleri ile ilgili görüşlerin dile getirildiği ziyarette, konuklarına Afyonkarahisar ile ilgili bilgi veren Başkan Zeybek, Kuvvet Komutanlıklarını temsilen şehrimize gelen generalleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Afyonkarahisar’da çok güzel ağırlandıklarını dile getiren misafir komutanlar kendilerine gösterilen yakınlık ve misafirperverlikten dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve tüm idarecilere teşekkür etti.

İş birliği vurgusunda bulunan Başkanımız Mehmet Zeybek şehrin protokolünün birlik ve beraberlik içinde çalıştığını aktardı. Afyonkarahisar’ın kurtuluş günü ve Büyük Taarruz Zaferinin 101. Yılı kutlamalarına desteklerinden dolayı Valiliğimize, Milletvekillerine kahraman ordumuza ve değerli komutanlarımıza da teşekkür etti.

Karşılıklı güzel temennilerde bulunulan sohbetin ardından ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.