Kılıçarslan’da EDS hizmete giriyor

Kılıçarslan’da EDS hizmete giriyor

Afyonkarahisar-Antalya yolu Sinanpaşa İlçesi’ne bağlı Kılıçarslan Belediyesi’nde kurulumu tamamlanan Anlık Hız İhlal Tespit Sistemi ve Kırmızı Işık İhlal Tespit Sistemi bugün hizmete başlıyor

 

Afyonkarahisar Vali-liği’nden yapılan açıklamada karayolu üzerindeki can ve mal güvenliğini sağlamak, düzenli ve güvenli trafik akışını temin etmek amacıyla, Afyonkarahisar-Antalya yolu Sinanpaşa İlçesi’ne bağlı Kılıçarslan Belediyesi’nde kurulumu tamamlanan Elektronik Denetleme Sisteminin bugün sabah saat 10:00’da faaliyete geçeceği bildirildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

16 yorum

 1. Afyon kılıçaslan beldesinde hız sınırı 110 yazıyordu tabelada 100le geçtim flaş patladı anlamadım oranın hız sınırı ne kadardı

  • Kar yağıyor, zaten hızlı gitme şansın yok, trafik akışına göre öndeki araçla aynı hızda gittim %50 hız asım cezası yedik. Allah belanızı versin inşallah bin katı sizden dert olur çıkar

 2. Tabelada kamyonetlere 85 hız sınırı yazıyordu. 80 km hızla geçtim flaş patladı. Anlamadım hız sınrları kaç

  • 78 ile radara girdim. Afyonun hız sınırı heryerde 80. Sırf ceza kesmek için sadece orayı 70 yapmışsınız. 314 lira gönderdiniz. Çocuğumun rıskını çaldınız. Haram olsun. Hepinizden çıksın bedduam.

 3. Buranın hız sınırı kaç km bilgisi olan varmi Sinanpaşa Kılıçaslan mevki 107 ile gitmişiz %50 asılmış diye ceza geldi e insaf ya bildiğin ana yolda 1300 lira cezamı olur

  • 78 ile radara girdim. Afyonun hız sınırı heryerde 80. Sırf ceza kesmek için sadece orayı 70 yapmışsınız. 314 lira gönderdiniz. Çocuğumun rıskını çaldınız. Haram olsun.

 4. 92 km hızla geçmişim diye 1,5 ay sonra resim göndermişler bildiğin açlar yaptıkları masrafı bu devirde vatandaşa kitliyorlar 70 km ne imiş 110 km olan yolda bildiğin hırsızlar hak yedikleri için bu cezayı da ödeyeceğim çoluğum çocuğumun hakkını gram helal etmiyorum haram zıkkım olsun

 5. Ya şehirlerarası yolda bu nasıl bir hız sınırı? Karayolları yönetmenliğinde çift taraftan gelişli gidişli yollarda her yerde hız sınırı 110 km nasıl oluyorda böyle bir yolda böyle tuzaklar hazırlanıyor.

  • Bunları mahkemeye verelim öyle fotoğraf çel gönder borcu öde yok onlar kendilerince kanunu kullanıyorsa bizde anayasal haklarımızı kullanalım derim bir üst mahkemeye gidip onları dava edelim Türkiye Cumhuriyeti hudutları dahilinde tüm kanun ve kural Yargıtay emsal kararları alıp savaşalım yoksa burası şu zamanda çok insanı mağdur edecek .yasaklar var ne var 92 km ile geçmiş isek..

  • 78 ile radara girdim. Afyonun hız sınırı heryerde 80. Sırf ceza kesmek için sadece orayı 70 yapmışsınız. 314 lira gönderdiniz. Çocuğumun rıskını çaldınız. Haram olsun. Hepinizden çıksın bedduam.

 6. Bunları mahkemeye verelim öyle fotoğraf çel gönder borcu öde yok onlar kendilerince kanunu kullanıyorsa bizde anayasal haklarımızı kullanalım derim bir üst mahkemeye gidip onları dava edelim Türkiye Cumhuriyeti hudutları dahilinde tüm kanun ve kural Yargıtay emsal kararları alıp savaşalım yoksa burası şu zamanda çok insanı mağdur edecek .yasaklar var ne var 92 km ile geçmiş isek..

 7. Tabelalardaki Hız sınırına dikkat ederek uygun bir şekilde gectiğim halde bugun edevlette cezayı gorunce şok oldum şu mubarek gunde kendi vatandasına kazık atanların Allah belasını versin zehir zıkkım olsun.

 8. Evet bugun bana da geldi 19 Mayıs 2021 tarihinde 80 ile yemişim:) Uzun sokağa çıkma yasağı döneminde sayın bakanımız süleyman soylu nun kapanmada herkes cezasını ödeyecek lafını işlettiler. Çok dikkatli olmama rağmen yemişim. Bu devletin koyduğu bir kural olabilir fakat 4 şeritli ayrı git geli olan bir yolda vatandaşa yazılan bu cezalar Allah katında da helal değildir. Allah kelamıyla dolaşan bu devlet büyükleri kendinizi bizden SOĞUTTUNUZ. HARAM ZIKKIM OLSUN. Türk zihniyetinden hiçbir şey olmaz bu ülkede tek kalma sebebim şehitlerimize ve atalarımıza duyduğum saygıdır. Hakkım helal değildir.

 9. Zenginden alamadıkları vergiyi böyle tuzak ile vatandaştan almak ne güzel. Zengin yat alır kat alır otelde kalır yemek yer vergiden düşerler, vatandaş şehirler arası yolda 95 ile ceza yer 652 tl öder. yuh

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi