Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kızılören’e Yeni Tesis

Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol, tel örgü panel çit sistemleri beton direk üretim tesisini ilçeye kazandırdıklarını açıkladı.

Kızılören Belediye Başkanı Ali

İlçe halkının talebi üzerine bu tesisi hizmete açtıklarını söyleyen Başkan Erol, belediye bütçesine de önemli bir gelir sağlayacağını ifade etti.

TESİS GEÇTİĞİMİZ HAFTA AÇILDI

Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol, ilçe halkının ihtiyaçlarının karşılanması doğrultusunda çalıştıklarını belirtti. Başkan Erol, tel örgü panel çit sistemleri beton direk üretim tesisinin açılışını geçtiğimiz hafta ilçe kaymakamı Eyyüp Tuğ ve vatandaşların katılımı ile gerçekleştirdi.

 

“İLÇEMİZİN HER ALANDA GELİŞİMİNİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Kızılören için çalışmaya ve üretmeye devam edeceklerini söyleyen Başkan Erol, “İlçemizin gelişimi ve halkımızın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Halkımızdan gelen yoğun talep üzerine tel örgü panel çit sistemleri beton direk üretim tesisimizi hizmete açtık. Bu tesis, ilçemizin ekonomik kalkınmasına katkı sağlayacak ve belediye bütçemize önemli bir gelir kaynağı oluşturacak. İlçemizin her alanda gelişimini sürdüreceğiz. Halkımızın refahı ve mutluluğu için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kızılören’e Yeni Tesis

 

“TESİSİMİZ YOĞUN BİR TALEP GÖRÜYOR”

Tesisin hizmete gitmesiyle birlikte yoğun bir üretim talebi aldıklarını belirten Başkan Erol, “Tesisimizin hizmete girmesiyle birlikte yoğun bir üretim talebi aldık. Hem ilçemize hemde çevre ilçe ve belediyelerimizden iş aldık. En son Fethibey Belediye Başkanı Mustafa Özdemir’in talebi ile belediye tarafından yapılan GES sisteminin çevre alanının örülmesi işini gerçekleştirdik. Üretken belediyecilik anlayışı ile hizmetlerimize tüm hızıyla devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.