Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köksal: Esnaf Dara Düştüğünde “Belediye”nin Kapısını Çalacak

CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, kendisini hemşehrilerine karşı sorumlu hissettiğini belirterek, “Belediye, esnafın korkulu rüyası değil; zora düştüğünde çalacak kapısı olacak” dedi

CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. “Afyonkarahisar’da adım atmadığım cadde ve sokak kalmayacak” diyen Köksal’a ziyaretlerinde CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan, Merkez İlçe Başkanı Büşra Dişçioğlu Çetinöz, İl Kadın Kolları Başkanı Emsal Gedikkaya ve Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik ediyor.

“ESNAFIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ”

Burcu Köksal seçim çalışmaları kapsamında, Kurtuluş Caddesi esnafıyla istişarelerde bulunarak kendisine aktarılan dert ve sıkıntılarını dinledi. Sorunların üstesinden hep birlikte geleceklerini belirten Köksal, esnafa yüzünü güldürme sözü vererek, “Kurtuluş Caddesi’nin daha işlek hale gelmesi, canlanması ve esnafın yüzünün gülmesi için çalışacağız. Ziyaret ettiğim iş yerlerinde pek çok sorun işitiyorum. Onlarla el ele vermeden, esnafımızdan, hemşehrilerimizden güç almadan bu sorunların üstesinden gelemeyiz. Saha çalışmalarımızda edindiğimiz izlenimler ışığında yeni projeler üreteceğiz. Hemşehrilerimize hayal pazarlamak yerine onların kurduğu hayalleri gerçeğe dönüştüreceğiz. Bizim halkımız mütevazi, çok şey istemiyorlar. Herkesin ortak hayali daha yaşanabilir bir Afyonkarahisar.” şeklinde konuştu.

Köksal Esnaf Dara Düştüğünde “Belediye”nin Kapısını Çalacak

“BELEDİYE ESNAFIN KORKULU RÜYASI OLMAYACAK”

Kendisini hemşehrilerine karşı pek çok konuda sorumlu hissettiğini ifade eden Köksal, “Sokaklarda ve caddelerde yürürken büyük bir coşkuyla yanıma gelen, beni umut olarak gören hemşehrilerime karşı sorumluluklarım var. Dükkanından içeri girdiğimde üzerinde baskı hissetse bile beni destekleyen esnaflarımıza karşı sorumluluklarım var. Ekonomik dayatmalar karşısında git gide azalan kazancıyla ayakta durmaya çalışan emekçi kardeşlerimize karşı sorumluluklarım var. Kendini pasif, geri plana itilmiş hisseden kadınlarımıza karşı sorumluluklarım var. Artık kahvehanelerde bile çay içmeye korkan emeklilerimize karşı sorumluluklarım var. Ailesine masraf olmamak için üniversite hayali kuramayan, okulunu bitirip işsiz kalan gençlerimize karşı sorumluluklarım var. Afyonkarahisar’ımızda her kesime hitap edebilen, herkesin derdine derman olabilen, eşitlik ve adaletten taviz vermeyen bir yönetim anlayışıyla hizmet vereceğiz. Belediye, esnafın korkulu rüyası değil; zora düştüğünde çalacak kapısı olacak.” diye konuştu.

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti