Afyonkarahisar’ı temsilen Afyon Kocatepe Üniversitesi Korumalı Futbol Takımı, Kocaeli Üniversitesi Korumalı Futbol Takımı ile karşılaştı.
Kocatepe Üniversitesi Korumalı Futbol Takımı, mücadeleyi 8-6 kaybetti.
Kocatepe Üniversitesi Korumalı Futbol Takımı’nın kalan maçlarında 27 Ocak’ta Koç Üniversitesi (İstanbul), 10 Şubat’ta Bilgi Üniversitesi (Afyonkarahisar) ve 24 Şubat’ta Yıldız Teknik Üniversitesi (İstanbul) ile karşı karşıya gelecek.