DOLAR 18,6331 0.01%
EURO 19,3052 0.06%
ALTIN 1.042,630,15
BITCOIN 302095-2,16%
Afyonkarahisar
10°

KAPALI

06:26

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sağlık – Kocatepe Gazetesi

ABONE OL
4 Aralık 2013 03:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Muzaffer Taşdelen 4 Aralık 2013 Çarşamba 02:00:00
  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Afyon’daki AKP 47. İl Danışma Meclisi toplantısında eski SSK Hastanesi Binasının Gençlik Merkezi olarak kullanılması talebi ile ilgili olarak, girişimlerde bulunacağını söylemiş. Sayın Bakanımızın bu çabası gerçekten güzel.
Hiç olmazsa SSK Hastanesi’nin bulunduğu alan gençliğe hizmet etmiş olur. Bakan Müezzinoğlu SSK Hastanesi’nin Gençlik Merkezi’ne dönüştürüldüğü müjdesini verdiği gün Afyon’un Hemşehrisi olacaktır.
Bu arada yeni yapılmakta olan spor kompleksi de Afyon’a yapılan hizmettir. Bilindiği gibi Afyon’umuzun nüfusu 200 bini geçmiştir. Spor alanlarına daha çok ihtiyaç vardır. Şimdiki Stadyum alanında birkaç tane daha futbol sahası vardir. Bu alandaki spor tesisleri ve spor alanları gençlerimizin hizmetine sunulsun. Gençlerimize hizmet vermeye devam etsin. Apartman yapılırsa belirli kişilere hizmet verecek bu alan, gençliğin hizmetine sunulursa Afyon’da sağlıklı, Atatürk’ün deyişiyle zeki, çevik ve ahlaklı bir gençlik yetişecektir. Olmuşken sayın Bakan bu konuya da bir el atıverse işte o zaman Afyon’un gerçek hemşehrisi olacak, Afyon’da yediği ekmeği helal ettirmiş olacaktır. Stadyumun bulunduğu alan bazı kişilere değil topluma, Türk gençliğine hizmet etsin.
Sayın Bakanımız Selânik gezisi sırasında Yunanlı bir rehberin, Erdoğan’ın Selanik’te seçime girse yüzde yetmiş oy alacağını söylediğini nakletmiş. İlahi bakanım, espiriyi de çok seviyor…
Sağlık İşleri
Hükümetin sağlık alanında yaptığı hizmetler gerçekten güzel. Bu alanda yapılan hizmetlerden toplum memnun.
Sağlık kurumlarına gittiğimizde beş kuruş harcamadan tedavimizi yaptırıp dönüyoruz. Gerçekten de mutlu oluyoruz. Ancak maaşımızı aldığımızda yüzümüzdeki mutluluk kayboluyor. Aldığımız sağlık hizmetinin karşılığında maşımızdan yapılan kesinti sevincimizi kursağımızda bırakıyor. Çünkü biz dar gelirli insanların maaşlarındaki kesintiler bizleri üzüyor. Bu uygulamayla kısmen de olsa sağlık paralı hale gelmiş olmuyor mu acaba!
1.Türk Dünyası Genç İş Adamları
1. Türk Dünyası Genç İş Adamları toplantısı 25-30 Kasım tarihleri arasında 25 ülkeden 200’den fazla iş adamının katılımıyla yapılmış.
Hay Allah, nasıl da atlamışlar. “Türk diye bir ırk yok. Türk dediğin bir sentezdir” diyen ve kafa kağıdına T.C. vatandaşı yazan Prof. payeli milletvekilini davet etselerdi de varlığını inkar ettiği Türkleri bir görseydi, ama henüz geç değil, bu toplantının ilerleyen günlerde Afyon’da yapılacağı bildirilmiş.
Bizim organizasyonu gerçekleştiren görevlilerden bir ricamız olacak. Türk ırkını inkar eden Prof. milletvekilini davet etsinler de adamcağızın gözü Türk görsün…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.