Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kültür Bakanlığı sanatçıları Şuhut’ta konser verecek

Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında, Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü sanatçıları Şuhut ilçesindeki Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında konser verecek.

Kültür Bakanlığı sanatçıları Şuhut’ta konser verecek

Bugün akşam saat 21.30’da Şuhut Şehir Stadyumunda gercekleşcek konser etkinliğinde, Millî Mücadele Kahramanlarına atfen 140 sanatçı ve 45 kişilik muhteşem bir ekip “Zafere Doğru Ezelden Ebede” Türk Halk Müziği Konseri ve Dramatik Dans Gösterisi ile sahne alacak.
Afyonkarahisar, Cumhuriyete giden yolun ilk adımlarının atıldığı, ecdadın Kocatepe’den destan yazdığı şanlı zaferin 101. yılını kutluyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Büyük Taarruz Zaferi’ni sevk ve idare ettiği Kocatepe’den başlayan ve Dumlupınar’da kesin zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz Zaferi 101 yaşında. Şanlı zaferi kutlamak için tüm hazırlıklar tamamlandı. Kutlamalar bugün itibariyle başlıyor. Büyük Taaruz Zaferi’nin başladığı Kocatepe’nin de içinde bulunduğu Şuhut ilçesinde başlayacak olan kutlama etkinliklerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü sanatçıları da yer alacak.