Sergiyi; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Musa Dinçgez, Şube Müdürleri Mustafa Günay, Medeni Buğra ve Hayati Duman ziyaret ettiler. Ziyarette kursiyerlerin hazırladığı eserleri inceleyen il yöneticileri serginin hazırlanmasında ve sunumunda emeği geçen idareci ve kursiyerlere teşekkür etti.
Maharetli Hanımlar Dikişlerini Sergiledi
1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında açılan Maharetli Hanımlar Dikiş Sergisinde birbirinden özel dikim ürünleri sergilendi
![Maharetli Hanımlar Dikişlerini Sergiledi 1-7 Haziran Hayat Boyu](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/06/Maharetli-Hanimlar-Dikislerini-Sergiledi-1-kopya-1100x650.jpg)