Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“MHP Bu Ülkenin Sigortasıdır, Yoluna Dosdoğru Devam Etmektedir”

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yerel seçim sonuçlarına bakıldığında oy oranlarında başarılı olduklarını belirtti. Taytak, “MHP bu ülkenin sigortasıdır ve ne zaman, nerede, hangi fedakârlık yapılması gerekiyorsa fedakârlığı yaparak yoluna dosdoğru devam etmektedir.” dedi

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP Çay İlçe Başkanı Ali Erol ve İlçe Teşkilatını TBMM’de misafir etti.

“ELDEN GELDİĞİNCE PROBLEMLERİ ÇÖZÜME KAVUŞTURDUK”

Meclis Toplantı salonunda Çay İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen MHP Milletvekili Mehmet Taytak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Milletvekili Taytak, “Ali Erol, kardeşimiz ilçe başkanlığı dönemi boyunca Çay ilçemiz ve çevresindeki belde ve köylerimiz ile ilgili bütün problemleri bize her zaman taşımıştır. Bizlerde elimizden geldiğince kadar çözüme kavuşturmaya çalıştık. 31 Mart’ta hem Çay ilçemizde hem de Pazarağaç beldemizde çok kıymetli arkadaşlarımız ile yola çıktık. Seçim sonuçlarına baktığımızda iki bölgemizde de oy oranları açısından önemli bir başarı elde ettik. MHP bu ülkenin sigortasıdır ve ne zaman, nerede, hangi fedakârlık yapılması gerekiyorsa fedakârlığı yaparak yoluna dosdoğru devam etmektedir. Sadece masa, makam ya da rant için siyaset yapan anlayış dışında inancımız gereği şehitlerimiz ve şühedalarımız ile birlikte yaşayarak geliyoruz. Bugüne kadarki verdiğimiz mücadelenin sonunda geldiğimiz nokta, önce ülkem ve milletim diyen Genel Başkanımız Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi ve bununla birlikte beraber yol yürüdüğümüz Cumhur İttifakıdır.” dedi.

“MHP Bu Ülkenin Sigortasıdır, Yoluna Dosdoğru Devam Etmektedir”

BAŞKAN EROL, VEKİL TAYTAK’A TEŞEKKÜR ETTİ

MHP Çay İlçe Başkanı Ali Erol ise ilçe merkezi başta olmak üzere belde ve köylere vermiş oldukları desteklerinden dolayı Milletvekili Mehmet Taytak’a teşekkür etti. Toplantı sonunda İlçe Başkanı Ali Erol ve yönetimi günün anısına Milletvekili Taytak’a hediye takdim etti. Yemeğin ardından Çay teşkilatı Milletvekili Taytak ile birlikte meclisi gezdi.

“MHP Bu Ülkenin Sigortasıdır, Yoluna Dosdoğru Devam Etmektedir”