Millet ittifakı olarak dimdik ayaktayız

Millet ittifakı olarak dimdik ayaktayız

CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Av. Burcu Köksal, “Millet İttifakı”nın her türlü iftira ve fitneye rağmen dimdik ayakta olduğunu belirterek, “Millet İttifakı olarak özellikle AKP’yi ve Cumhur İttifakını vatandaşın sorunlarını duymaya, sorunların çözümü noktasında bizim sesimize kulak vermeye davet ediyoruz” dedi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Parti Meclisi (PM) Üyesi Av. Burcu Köksal, İYİ Parti Afyonkarahisar İl kongresi sonrasında göreve seçilen İl Başkan Muhammet Mısırlıoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
“MİLLET İTTİFAKI OLARAK MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ”
İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik eden Milletvekili Köksal, “Millet İttifakı olarak İYİ Parti ve Saadet Partisi ile birlikte Türkiye için, Afyonkarahisar için, elimizden geldiğince Türkiye’ye yeniden demokrasiyi getirmek, parlamenter sisteme geri dönebilmek, halkın sorunlarını çözebilmek, Türkiye’nin hak ettiği gibi yönetilmesini sağlamak için mücadeleyi sürdürüyoruz. Türkiye’de maalesef adalet ve liyakatin yerle yeksan olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Hukuksuzluklar diz boyu, AKP tarafından getirilen düzenlemeler vatandaşa değil, yandaşa yönelik düzenlemeler. Halkın sorunlarıyla ilgilenen bir iktidar yok. Biz de Millet İttifakı olarak özellikle AKP’yi ve Cumhur İttifakını vatandaşın sorunlarını duymaya, sorunların çözüm noktasında bizim sesimize kulak vermeye davet ediyoruz. Bu noktada ne yaparlarsa yapsınlar, Millet İttifakı olarak dimdik ayaktayız. Bu demokrasi mücadelemizi ve Türkiye’nin parlamenter sisteme geri dönüşü için birlikte başlattığımız bu adalet mücadelesini sürdüreceğiz.” dedi.
“VATANDAŞ ERKEN SEÇİM İSTİYOR”
Türkiye’nin rahat bir nefes alması gerektiğini vurgulayan Milletvekili Köksal,“Türkiye ekonomisinin düzelmesi için, Türkiye’de adaletin ve liyakatin sağlanması için, demokrasinin işler hale getirilmesi için, yargı bağımsızlığının sağlanması için, Türkiye’nin hak ettiği yönetime ulaşması için, Türkiye’deki yoksullukla, yolsuzlukla ve işsizlikle mücadele için erken seçime ihtiyaç var. Bunu biz değil bütün vatandaşlar istiyor, biz de buradan erken seçim çağrımızı yineliyoruz. Hiç kimse sandıktan korkmasın, millet iradesinden korkmasın. Sandıkta, ilk seçimde AKP’nin tarihe gömüleceğini biliyoruz. Türkiye hak ettiği yönetime kavuşacak, bu noktada da demokrasi paydasında, Atatürk ve Cumhuriyet paydasında bizimle buluşan herkesle beraber Türkiye’nin demokrasi mücadelesini gerçekleştireceğiz. Tekrar Muhammet Bey’in şahsında seçilen bütün yönetim kurulu üyelerini kutluyorum. Millet İttifakı olarak yerel seçimlerde yakaladığımız büyük başarılara tüm Türkiye genelinde tekrar imzalar atacağımızı sürdürmeyi diliyorum. Bu bakımdan da Afyonkarahisar’da ilin Millet İttifakından seçilmiş, CHP Milletvekili olarak ve aynı zamanda İYİ Parti’nin daha önce seçime girmesinde katkıda bulunmuş 15 milletvekilinden biri olarak bütün İYİ Partili kardeşlerimizle de beraber her türlü mücadeleyi, CHP olarak İYİ Partililerle beraber sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.
“BURCU KÖKSAL’I İYİ PARTİ’NİN DE MİLLETVEKİLİ OLARAK GÖRÜYORUZ”
Afyonkarahisar’ın en çalışkan Milletvekilinin Burcu Köksal olduğunu ve bunu da bütün kamuoyunun bildiğini aktaran İl Başkanı Mısırlıoğlu, “Sizinde bahsettiğiniz gibi Afyonkarahisar’da Millet İttifakı cephesinde seçilmiş alnının akıyla Afyonkarahisar’ı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil eden, hak ettiği üzere vekillik mücadelenizi takdirle karşılıyoruz. Biz sizi bizim de vekilimiz olarak görüyoruz. Çünkü aynı dönemde beraber mücadele ettik. Millet İttifakı’nda beraber seçim çalışması yürüttük. Bu bağlamda da sizin gibi bir vekilimiz olduğu için çok mutluyuz. Afyonkarahisar’ın en çalışkan Milletvekili Burcu Köksal Hanımefendidir. Bunu da zaten kamuoyu da biliyor, Afyonkarahisarlılarda biliyor. Sizin Afyonkarahisar için yaptığınız çalışmaları takdir ediyoruz, başarılar diliyoruz, her zaman da yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum.” şeklinde konuştu. Haberin devamı gazeteniz Kocatepe’de…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi