Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Minik tenisçiler hünerlerini sergiledi

Minik tenisçiler hünerlerini sergiledi

Anadolu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) tarafından düzenlenen yaz spor okullarında öğrenciler yaz tatillerini sporla dolu geçirdi.
Bu kapsamda yaz spor okulları tenis branşı öğrencileri son kez korta çıktı. Ailelerin de katıldığı antrenmanda minikler yaz boyunca öğrendiklerini sergiledi. Temmuz ayında başlayan, futbol, basketbol, voleybol, hentbol ve tenis branşlarında spor eğitimlerinin düzenlendiği yaz spor okullarında sona gelindi. 35 öğrenci yaz boyunca Tenis Antrenörü İlknur Şen’le birlikte tenis sporuna ilk adımlarını attı. Eğitim programının sonunda ise öğrenciler gösteri antrenmanı ile ailelerine neler öğrendiklerini gösterdi. Tenis Yaz Okulu toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.
Spor okulunun sonunda katılım sertifikası verilecek
Anadolu Üniversitesi SKS tarafından düzenlenen Yaz Spor Okullarında verilen eğitimlerle çocukların sporla tanışması, kişisel, zihinsel ve fiziksel becerilerinin geliştirilmesinin yanı sıra zamanlarını verimli geçirmeleri amaçlanıyor. Tamamen ücretsiz olarak düzenlenen spor okulunun sonunda ise öğrenciler katılım sertifikası takdim edilecek.