Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Müdür Sünnetci, miniklerin heyecanına ortak oldu

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Asım Kocabıyık Anaokulu idarecilerini öğretmenleri ve öğrencilerini ziyaret etti.

Müdür Sünnetci, miniklerin heyecanına ortak oldu

4-8 Eylül 2023 tarihleri arasında uygulanan Okula Uyum Haftasında okul öncesi, ilkokul birinci sınıf, ortaokul beşinci ve lise dokuzuncu sınıfa devam edecek öğrencilerin okul kaygılarını gidermek amaçlanıyor.

Öğrencilere okul ortamını sevdirmek, öğrenme ortamını, öğretmenleri ve arkadaşlarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla hafta boyunca çocuk-aile-öğretmen tanışma programları, arkadaşlarla kaynaşma gibi etkinlikler düzenleniyor. İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci ve Şube Müdürü Hayati Duman; Asım Kocabıyık Anaokulu’nda düzenlenen uyum haftası programına katılarak öğrencilerle sohbet etti. Sünnetci, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Velilerimizin gönüllüleri rahat olsun, bize emanet edilen yavrularımızı en iyi ve en güvenli şekilde yetiştirerek ailelerine teslim etmek için tüm gayretimizi gösteriyoruz. İdarecilerimize, öğretmenlerimize ve bize destek olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.”