Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Müdür Sünnetci, öğrencilere belge verdi

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Kampına katılan öğrencilere katılım belgelerini verdi

Müdür Sünnetci, öğrencilere belge verdi

Anadolu Mektebi Yazar Okumaları; Milli ve manevi değerlere sahip çıkan, Türk kültür ve medeniyetinin gelişmesine katkı sunmuş yazarların seçilmiş eserlerinin ve yazar hakkında yazılmış seçkin eserlerin okunmasını kapsıyor.
Aynı zamanda bu okumalar; Okunan her eser hakkında değerlendirme yazısı yazılmasını, eserlerin en az yarısı okunduktan sonra bir konu seçilmesini, seçilen konuda bir konuşma metni hazırlanmasını, düzenlenen panel programlarında hazırlanan metnin sunulmasını amaçlayan bir yazar okuma faaliyetidir. Bu kapsamda Anadolu Mektebi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğiyle hazırlanan Kastamonu Kadıdağı Edebiyat ve Kültür Kampına; Afyonkarahisar Proje Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinden iki öğrenci ile iki öğretmen katılım sağladı. Anadolu Mektebi Yazar Okumaları kampına katılan öğrenciler ve öğretmenler, okul müdürü ile birlikte Şube Müdürü Hayati Duman eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci’yi makamında ziyaret ettiler. Öğrencilerden yaptıkları çalışmaları hakkında bilgi alan Miraç Sünnetci, öğrencileri tebrik ederek; katılım belgelerini ve hediyelerini verdi.