Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Nerede İhtiyaç Olursa Mobil Aşevimiz Orada Olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, mobil aşevi projesiyle ihtiyaç duyulan yerlerde mobil aşevinin hizmet vermesini amaçladıklarını belirtti. Uluçay, “Hemşehrilerimiz nerede ihtiyaç duyarsa mobil aşevimiz orada olacak. Mobil aşevimizi doğal afet ve acil durumların yanı sıra festivallerde de hizmete sunacağız.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, projeleri arasında yer alan ‘Mobil Aşevi’ ile ilgili açıklamada bulundu.

Başkan Adayı Uluçay açıklamasında şunları kaydetti: “Her alanda hemşehrilerimizin yanında olacağımız birçok projemizi titiz çalışmalarla hazırladık. 109 projemiz arasına dâhil ettiğimiz mobil aşevi projemiz her acil durumda ve ihtiyaç halinde kullanılabilecek şekilde hizmete sunacağız. Aşevi olarak kullanacağımız aracımız, afet gibi acil durumlarda da hizmet verecek şekilde tasarlanacak. Hemşehrilerimiz nerede ihtiyaç duyarsa mobil aşevimiz orada olacak. Mobil aşevimizi doğal afet ve acil durumların yanı sıra festivallerde de hizmete sunacağız.”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti