Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Nüfüs Müdürlüğü 18 Şubat Pazar Günü Sınav İçin Açık Olacak

Afyonkarahisar İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 18 Şubat 2024 tarihinde yapılacak olan 2024-MEB-EKYS için Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğünün sabah 7.00-10.00 saatleri arasında açık bulundurulacağı bildirildi.

Nüfüs Müdürlüğü 18 Şubat Pazar Günü Sınav İçin Açık Olacak

2024 Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (2024-MEB-EKYS) 18 Şubat 2024 Pazar günü yapılacak.
İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nden konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada, “Sınava katılacak adaylardan, Nüfus Cüzdanını veya T.C. Kimlik Kartını kaybeden ve yeniden çıkarmak isteyen adaylar, 18 Şubat Pazar günü Nüfus Müdürlüklerine başvurabilecekler. Sınav Giriş Belgesi ile bir adet fotoğrafını yanında getiren adaylara yeni kart düzenleninceye kadar geçerli fotoğraflı, imzalı-mühürlü, barkodlu karekodlu ‘Geçici Kimlik Belgesi’ düzenlenebilecek. MERNİS Nüfus bilgilerinde sorun olan adayların bilgi güncelleme işlemlerinin yapılabilmesi için 18 Şubat 2024 Pazar günü 7.00-10.00 saatleri arasında Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü açık bulundurulacaktır.” denildi.