Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Öfke Kontrolü Ve İntihar Risk Faktörleri Değerlendirildi

Öğretmenlere ve eğitim yöneticilerine “Duygusal Öz Düzenleme ve Öfke Kontrolü – İntihar ve Risk Faktörleri” temalı seminer verildi.

Öfke Kontrolü Ve İntihar Risk Faktörleri Değerlendirildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim ve Rehberlik Şubesi koordinatörlüğünde Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından “Duygusal Öz Düzenleme ve Öfke Kontrolü – İntihar ve Risk Faktörleri” temalı seminer düzenlendi. Seminere; Şube Müdürü Betül Ersöz Özcan, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürleri, okul ve kurumlarda görev yapan rehber öğretmen, psikolojik danışmanlar katıldı.

Öfke Kontrolü Ve İntihar Risk Faktörleri Değerlendirildi

Seminer Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Emirdağ, İhsaniye, İscehisar, Merkez, Sinanpaşa, Sultandağı ve Şuhut ilçelerinde görev yapan rehber öğretmen, psikolojik danışmanların mesleki gelişimlerinin desteklenmesi amacı gerçekleştirildi. Kamil Miras Anadolu Lisesi Şehit Kerim Üye Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminerlerde Öğretim Üyesi Dr. Onur Cem Doğru tarafından “Duygusal Öz Düzenleme ve Öfke Kontrolü” ile Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Üzer tarafından “İntihar ve Risk Faktörleri’’ konuları işlendi.