Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Öğrenciler Ayazini ve Döğer’i gezdi

Afyonkarahisar’da bulunan GSB yurtlarına yeni kayıt yaptıran 2 bin öğrenci ile “Gelin Tanış Olalım” projesi kapsamında Ayazini ve Döğer Kasabası bölgesinde gezi düzenlendi

Öğrenciler Ayazini ve Döğer’i gezdi

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen gezi, öğrencilerin hem eğlenmelerini hem de farklı yerler ve kültürler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağladı. Gezi boyunca öğrencilere eğitim-öğretim hakkında tavsiyeler veren İl Müdürü Kasapoğlu, öğrencilerin okulda ve hayatta daha başarılı olmaları için ipuçları paylaştı. Ayrıca Kasapoğlu, öğrencilerin sorularını yanıtladı ve onlarla yakından ilgilendi.

Gezi sırasında Ayazini ve Döğer Kasabası’nın tarihi ve doğal güzellikleri keşfedildi. Öğrenciler bölgenin tarihi dokularını, yöresel yemeklerini, el işlerini ve doğal güzelliklerini yakından görme imkanı buldu. Gezi sonunda Emre Gölü’nde öğrencilere meşhur Afyon Sucuğu ve tatlı ikramında bulunuldu.

İl Müdürü Kasapoğlu yaptığı açıklamada, “Bu tür etkinlikler öğrencilerin boş vakitlerini daha verimli geçirmelerini sağlıyor. Ayrıca bu tür geziler sayesinde öğrenciler birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı buluyor. Gezide emeği geçen Yurt Hizmetleri birimimize, Eğitim Şube birimimize ve tüm mesai arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum” dedi.