Eğlenceli oyunlar ve atölyelerle dolu etkinlikte öğrenciler, proje maskotu OLİ ile doyasıya eğlendi. Öğrencilere katılım belgesi ve anahtarlık da hediye edildi.
Etkinliğe katılan öğrenciler, olimpiyatlar ve spor kültürü hakkında bilgiler edinmenin yanı sıra, keyifli vakit geçirme imkanı da buldu.
Programda Hocalar İlçe Kaymakamı Hakan Kara da yer aldı.
OLİ projesi, Türkiye’nin dört bir yanındaki il ve ilçelerde, farklı yaş gruplarından öğrencilere olimpiyatlar ve spor kültürü hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor. Hocalar’daki bu etkinlikte projenin başarı örneklerinden biri olarak gösteriliyor.