Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Onur Atilla Mide Ameliyatı Oldu Mu?

Ünlü oyuncu Rüştü Onur Atilla diğer ismi ile Güldür Güldür Show’un İbrahim’i incecik bir görünüme sahip oldu? Hayranları tarafından ise ünlü ismin zayıflaması en çok araştırılanlar arasında Onur Atilla mide ameliyatı oldu mu? Sorusu ile yer aldı. Peki, Onur Atilla mide ameliyatı oldu mu?

Ünlü oyuncu Rüştü Onur

Ünlü oyuncu Rüştü Onur Atilla sevenlerinin karşına incecik bedeni ile çıkıyor. 1 yıl içinde tam olarak 45 kilo zayıflayan Rüştü Onur Atilla’nın mide ameliyatını sizler için araştırdık….

Onur Atilla Mide Ameliyatı Oldu Mu

Birçok projede yer alan ünlü oyuncu Rüştü Onur Atilla geçirdiği mide ameliyatı sonunda hayranları tarafından soru yağmuruna tutuldu. Atilla büyük hayran kitlesine şu sözleri söyledi: Operasyon geçireli tam bir yıl oldu. Bunu derhal paylaşmayı doğru bulmadım. Kilo sorunu olanlar, zayıflamak isteyip de zayıflayamanlar için bir umuda tutunmanın ne demek olduğunu iyi biliyorum. Fakat bu her ne kadar teknolojisi son noktada bir operasyon olsa da tanınmış birinden etkilenerek çabuk karar verilip girilecek bir operasyon olmamalı. Kimsenin vebalini almak istemem. Hayati tehlikesi olduğunu biliyoruz…Yine çok temkinli olarak kendi yolculuğumda aldığım bu kararın beni şimdiye kadar mutlu ettiğini söyleyebilirim. Yapın ya da yapmayın demem, diyemem. Sadece mide küçültme ameliyatı olup zayıflamanın mümkün olmadığını, hayat boyu beslenme alışkanlığı ile birlikte hayatımıza sporu da dahil etmek gerektiğini, kan değerlerinden tutun da birçok kontrolü sık yaptırmak gerektiğini söylemeliyim.

İşte ünlü oyuncu Rüştü Onur Atilla’nın eski hali:

Onur Atilla Mide Ameliyatı Oldu Mu