Zafer Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Ahmet Bilal Öztürk, partisinin Lideri Özdağ’ın, Sandıklı ilçesinde katledilen vatandaşın ailesine taziye ziyareti için yarın kente geleceğini bildirdi. Öztürk, programla ilgili detaylar netleşince kamuoyunun bilgilendirileceğini açıkladı.
Özdağ, Afyon’a Taziye Ziyareti İçin Gelecek
Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın, yarın öğlen vakitlerinde Afyonkarahisar’a geleceği öğrenildi
![Özdağ, Afyon’a Taziye Ziyareti İçin Gelecek Zafer Partisi Genel Başkanı](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/05/OZDAG-AFYONA-TAZIYE-ZIYARETI-ICIN-GELECEK.jpg)