Özerdem, Daha güzel çalışmalara imza atacağız

Özerdem, Daha güzel çalışmalara imza atacağız

AFSAD Bakşanı Bekir Özerdem, tek aday ve liste olarak katıldığı seçimde dördüncü kez güven tazeledi
Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği (AFSAD) olağan seçimli genel kurul toplantısı dün öğleden sonra ATSO Salonunda yapıldı. AFSAD olağan genel kurul toplantısı Divanı Mehmet Gürel Yardım’ın Başkanlığında oluştu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra başlayan kongrede okunan faaliyet ve denetim kurulu raporları tek tek ibra edildi.
Genel kurul toplantısında konuşan AFSAD Başkanı Bekir Özerdem, Türkiye ve İslam ülkelerinin Ramazan ayını kutladı. Özerdem şunları söyledi: “Seçimli olağan genel kurul toplantımızın Ramazan ayının ilk gününe denk gelmesi tesadüf. Pandemi nedeniyle bir kez ertelenen seçimli genel kurul toplantımızı bir daha ertelemek istemedik. Tüm Afyonkarahisar Sigorta Acentesi sahibi meslektaşlarımız bu göreve bizi 4. kez layık gördü. Bizde meslektaşlarımızdan aldığımız bu güven ve sevgi vasıtasıyla göreve devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde daha iyi, daha güzel çalışmalara imza atacağımız kanaatindeyiz. Bu vesile ile Afyonlu Sigorta Acentesi arkadaşlarıma teşekkür eder, hayırlı Ramazanlar dilerim.”
Bekir Özerdem’in Başkanlığında AFSAD Yönetim Kurulu Üyeleri; Durmuş Gümüş, Celil Özpınar, Hatice Melek Bozdağ, Hasan Hüseyin Göktaş’tan oluştu. Denetim Kurulu Üyeliklerine; Mustafa Gençoğlu, Tacettin Borızan, Fikret Çöygün seçildi. Afyon Sigorta Acenteleri Derneği Federasyon Delegeliklerine; Bekir Özerdem, Durmuş Gümüş, Samiye Hancıoğlu, Osman Nayan, Mehmet Karaağaç, Oktay Sayın, Mesut Arıkan, Bekir Çetin, Ali Erdener Kakrak, Fezail Deniz, Selçuk Akkoç seçildi. Burcu AYDIN’ın Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi