Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince suç ve suçluyla mücadele kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda hakkında “Hırsızlık” suçundan 3 yıl hapis cezası ile aranma kaydı bulunan İ.G. isimli şahıs yakalanarak cezaevine teslim edildi.
Polisten Kaçamadı
Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri hırsızlık suçundan kesinleşmiş hapis cezası olan bir şahsı yakalayarak cezaevine teslim etti.
![Polisten Kaçamadı Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü Asayiş](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/06/Polisten-kacamadi-1100x650.jpg)