Recep Uluçay dualarla toprağa verildi

Recep Uluçay dualarla toprağa verildi

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın, amcası Recep Uluçay memleketi Şuhut İlçesi’nde dualarla toprağa verildi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın amcası hayırsever, iş insanı Recep Uluçay, tedavi gördüğü kovid-19 hastalığına yenik düştü.
Merhum Recep Uluçay bir süredir İstanbul’da koronavirüs tedavisi görüyordu. Uluçay’ın cenazesi Şuhut İlçesi’nde Büyük Camii de kılınan cenaze namazının ardından dualar ve gözyaşlarıyla toprağa verildi. Et sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren iş insanı Recep Uluçay Danet Firmasının sahibiydi. Hayırsever Recep Uluçay, son olarak Şuhut Devlet Hastanesi’ne 25 Şubat 2021 tarihinde bağış yoluyla tıbbi cihaz alımı için büyük çaba göstermişti. Uluçay’ın cenaze törenine; Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Vali Yardımcısı Nurullah Kaya, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, ilçe protokol üyeleri, siyasi partilerin il ve ilçe temsilcileri, ailesi ve çok sayıda kişi katıldı.
>> Burak AYDIN’ın Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi